Rozpoczęliśmy nowy rok szkolny!

Dzisiejsza uroczystość rozpoczęcia kolejnego Roku Szkolnego odbyła się tradycyjnie pod przewodnictwem Dyrektora Zespołu Szkół Ogólnokształcących- Włodzimierza Matyji. Dyrektor, w imieniu swoim, nauczycieli oraz uczniów klas drugich i trzecich przywitał pierwszoklasistów gratulując im m.in. wyboru dobrej szkoły, gwarantującej niemalże co roku prawie stuprocentową zdawalność matury. Do gratulacji dołączono również życzenia sukcesów i satysfakcji, skierowane do wszystkich uczniów, nauczycieli oraz pracowników szkoły. Serdeczne życzenia zdrowia i pomyślności złożył również społeczności „Kopernika” Wicestarosta Powiatu Wieruszowskiego- Mirosław Urbaś.
Tradycyjną i ważną częścią rozpoczęcia roku szkolnego w wieruszowskim LO jest uroczyste ślubowanie uczniów klas pierwszych. Przysięga sumienności, wytrwałości i godnego reprezentowania szkoły to słowa, którymi od lat kierują się uczniowie, nauczyciele oraz Dyrekcja naszej szkoły.
I tym sposobem stało się.. uczniowie LO usłyszeli pierwszy dzwonek sygnalizujący rozpoczęcie kolejnego roku wzmożonej pracy. Oby, podobnie jak ten poprzedni, był on rokiem wyzwań, sukcesów i odwagi w dążeniu do celu. Tego uczniowie LO życzą nie tylko sobie, ale również uczniom wszystkich pozostałych szkół powiatu wieruszowskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *